Ο επικεφαλής της παράταξής μας Αβραάμ Περσίδης, ο δημοτικός σύμβουλος Θεόδωρος Αλεπίδης και οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Γιώργος Αγγελής, Γ. Μιχαηλίδου και Κ. Εγγονόπουλος επισκέφτηκαν το εργοτάξιο του δήμου μας στην Πόντου.
![](https://giorgosangelis.gr/wp-content/uploads/2023/09/ergo.jpg)
![](https://giorgosangelis.gr/wp-content/uploads/2023/09/ergo2-1024x768-1.jpg)
Αφού οι εργαζόμενοι εξέφρασαν τα καίρια προβλήματα και τις ανάγκες τους, εν συνεχεία ο Αβραάμ Περσίδης πήρε τον λόγο και τους ενημέρωσε για τις θέσεις – προτάσεις της παράταξης μας για τον τομέα της καθαριότητας και των άλλων τεχνικών υπηρεσιών του δήμου.