Η Ιερά Μητρόπολη Νέας Κρήνης και Καλαμαριάς διοργάνωσε την γιορτή Νεολαίας 2023 στην Πλατεία Προσφυγικού Ελληνισμού παρουσία του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτη κ.κ. Ιουστίνου.
![](https://kalamaria-axizei.gr/wp-content/uploads/2023/09/ekl1.jpg)
Η πλατεία γέμισε νέους που είχαν την ευκαιρία να πάρουν μέρος σε διάφορα δρώμενα ( διαδραστικές ηχοιστορίες , ομαδικά παιχνίδια , εργαστήρια κ α. ).
H “Καλαμαριά που μας Αξίζει” εκπροσωπήθηκε από τον Δημοτικό Σύμβουλο κ. Θεόδωρο Αλεπίδη συνοδευόμενος από τον υποψήφιο Δημοτικό Σύμβουλο κ. Γιώργο Αγγελή.
![](https://kalamaria-axizei.gr/wp-content/uploads/2023/09/ekl2.jpg)
Η πλατεία γέμισε νέους που είχαν την ευκαιρία να πάρουν μέρος σε διάφορα δρώμενα ( διαδραστικές ηχοϊστορίες , ομαδικά παιχνίδια, εργαστήρια κ.α.)